SZUKAJ POŁĄCZEŃ

Busy do Polski

poland

Busy do Polski

Powroty i wyjazdy do Niemiec czy Holandii dla wielu osób są wręcz codziennością. Szczególnie nasz najbliższy, zachodni sąsiad często jest miejscem pracy osób na stałe mieszkających w Polsce. Jednocześnie nie każdy chce, czy widzi ekonomiczną potrzebę, jeżdżenia do pracy własnym samochodem. Dla wielu osób jest to również niewygodne, szczególnie w ujęciu powrotów do domu. W każdym z tych wypadków przewozy busami są praktycznym, tanim i komfortowym rozwiązaniem.

Nasze busy, obsługujące trasy z Niemiec i z Holandii do Polski, kursują codziennie, realizując przejazdy i dowożąc naszych pasażerów pod dokładny adres dla wybranych powiatów bądź na najbliższy dla nich przystanek.

Są to usługi, jakie realizujemy z powodzeniem od lat. Jesteśmy bowiem doświadczonym przewoźnikiem i możemy zagwarantować Państwu podróż, która z pewnością będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

Busy z Niemiec i Holandii do Polski

Transport osób na trasie Niemcy – Polska oraz Holandia – Polska realizujemy korzystając z naszej niezawodnej, nowoczesnej i znakomicie wyposażonej floty pojazdów. Do przejazdów wykorzystujemy samochody marki Renault Trafic 8+1. Są one zawsze sprawne technicznie i posiadają wszystkie wymagane przeglądy. W samochodach zamontowane są wygodne siedzenia i wydzielona jest część na przewóz bagażu, którego zasady przewozu zamieszczono w zakładce DLA PASAŻERÓW. Każdy z samochodów wyposażony jest w nowoczesny system pasów bezpieczeństwa, wielostrefową klimatyzację i system ogrzewania, oraz wygodne fotele, które sprawiają, że podróż będzie bardziej komfortowa.

Nasze busy to dla pasażerów rozwiązanie tanie, a jednocześnie gwarantujące najwyższą jakość świadczonych usług. Ponieważ jesteśmy profesjonalistami, robimy wszystko, aby nasze przewozy sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Planując podróż z dziećmi prosimy o zgłoszenie tej informacji w trakcie rezerwacji w celu zagwarantowania odpowiednich udogodnień. Z nami każdy dotrze do celu swojej podróży bezpiecznie i wygodnie.

Co zyskasz korzystając z naszych busów w podróży z Holandii i Niemiec do Polski?

PRZEWOZY JUZWA do Polski z Holandii i Niemiec to:

  • gwarancja dotarcia na miejsce,
  • szeroka możliwość skorzystania z usługi obejmującej województwo opolskie, śląskie, dolnośląskie, lubuskie, małopolskie i podkarpackie,
  • prawdziwy komfort podróżowania,
  • atrakcyjne ceny,
  • wygodny dostęp do wielu obsługiwanych przystanków lub możliwość skorzystania z opcji „door to door”,

Przede wszystkim jest to jednak bezpieczna podróż w miłej atmosferze i w towarzystwie kompetentnej obsługi.

W każdą trasę wyjeżdżają bowiem przeszkoleni kierowcy, którzy mają nie tylko wiedzę, ale i dużą praktykę w długodystansowych przewozach pasażerskich oraz przechodzą szereg testów doszkalających, które nieustannie są organizowane. Potrafią więc jeździć zgodnie z przepisami ruchu drogowego, nie tylko na terenie naszego kraju i w każdych warunkach oraz obsługiwać nawet najtrudniejsze trasy. Pomagają również przy profesjonalnym montażu fotelików dziecięcych oraz dbają o bezpieczną i komfortową podróż szczególnie wymagających pasażerów.

Zapraszamy do zapoznania się z trasami obsługiwanymi przez PRZEWOZY JUZWA i dokonywania wcześniejszych rezerwacji !

lista naszych przystanków