SZUKAJ POŁĄCZEŃ

Busy do Niemiec

Germany

Przewozy na trasie Polska – Niemcy, Niemcy – Polska

Przejazdy do Niemiec i z Niemiec są dla wielu osób codzienną wyprawą do pracy. Niektórzy często odwiedzają rodziny, które mieszkają za naszą zachodnią granicą. To również idealne miejsce wypadowe do dalszych podróży i okolica lubiana przez turystów.
Dlatego busy Niemcy – Polska, codziennie realizują swoje przejazdy, z dogodnie zlokalizowanych dla naszych pasażerów przystanków lub też wprost ze wskazanego przez klienta adresu.
Codzienne busy do Niemiec i z Niemiec są dużym udogodnieniem szczególnie dla pracowników zachodnich firm. Wynajmując bowiem busy do Niemiec, ceny zaproponowane przez nas są atrakcyjne i konkurencyjne.

Opcja „Door to door” (z adresu pod adres), dostępna dla każdego

Usługa o charakterze „door to door” jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Pozwala zaoszczędzić czas, a także jest gwarancją dotarcia do celu podróży w możliwie najszybszy i najbardziej sprawny sposób. To komfortowe rozwiązanie, szczególnie gdy podróżującemu zależy na terminowości swojego przybycia na miejsce. Wyklucza też wszystkie niedogodności, szczególnie w miejscu, którego pasażer nie zna. Ogranicza konieczność korzystania z dodatkowych środków lokomocji i eliminuje stres związany szukaniem adresu.

Na naszej stronie internetowej www.juzwa.pl w zakładce MAPA POŁĄCZEŃ zapoznacie się Państwo m.in. z miejscowościami, z których pasażerowie zostaną odebrani z dokładnego adresu, wskazanego podczas rezerwacji przejazdu do Niemiec.

To szansa na dostępny dla każdego luksus podróżowania!

Busy na trasie Polska – Niemcy  to komfort i bezpieczeństwo

Korzystając z przewozów JUZWA macie Państwo pewność, że dojedziecie na miejsce szybko i bez problemów.

Działamy w południowej Polsce

Proponujemy Państwu tanie przewozy do najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych niemieckich miast. Teren naszej działalności obejmuje Śląsk, a także województwa dolnośląskie, opolskie, lubuskie i podkarpackie, ale z naszych usług z powodzeniem korzystają także podróżni z Małopolski. Jest to logistycznie sprecyzowany teren działania, który daje nam możliwość kompleksowego zadbania o każdego pasażera, gwarantując wysoki komfort jazdy i pełne bezpieczeństwo podróżowania.

Nasza flota to komfortowe Renault

W naszej flocie busów dominują samochody Renault Trafic 8+1 charakteryzujące się dużą niezawodnością. W środku zamontowane są przestronne fotele, dzięki którym osiągamy wygodę jazdy nawet w najdalsze trasy. Każdy fotel wyposażony jest w nowoczesne pasy bezpieczeństwa. Podróżujący mogą korzystać z gniazdek 230 V oraz połączeń internetowych, jeśli tylko jest taka możliwość. Robiąc rezerwację mają Państwo możliwość zamówienia podstawki do przewożenia dzieci. Samochody mają przyciemniane szyby i wielostrefową klimatyzację, którą kierowcy dostosowują do aktualnie panujących warunków.

Nasze busy po prostu pozwolą Państwu doświadczać podróży, nawet tej bardzo długiej, w wyjątkowo komfortowy i przyjemny sposób.

Nasi wyjątkowi kierowcy zabiorą cię bezpiecznie do Niemiec

Nasze przewozy są tanie, jednak wyróżniają się wysokim standardem. Szczególnie profesjonalna obsługa logistyczna jest aspektem docenianym przez wszystkich pasażerów. Spedytorzy obsługujący nasze busy z Polski do Niemiec i busy z Niemiec do Polski są przeszkoleni, wykwalifikowani i często poddawani dodatkowym szkoleniom. Cechuje ich wysoka kultura osobista i gotowość do pomocy. Potrafią odpowiedzialnie zareagować w każdej sytuacji.

Wszystko to nasza największa gwarancja bezpieczeństwa oraz wygody, od momentu dokonania rezerwacji, aż po dotarcie pod wskazany adres.