SZUKAJ POŁĄCZEŃ

Busy do Holandii

netherlands

Busy do Holandii; Busy z Holandii

Holandia jest popularnym państwem, które chętnie odwiedzamy zarówno w celach ekonomicznych, jak i turystycznych. Bywa idealnym miejscem przesiadkowym do dalszych podróży. Szczególnie więc w sezonach urlopowych to oblegany kierunek wypraw. Oczywiście w takich wypadkach zawsze można skorzystać z komunikacji lotniczej, pociągów czy autobusów dalekobieżnych. Idealnym rozwiązaniem są jednak busy, które charakteryzują się znacznie lepszym dopasowaniem do podróżujących oraz wygodą. Wynajmując bus nie trzeba zbierać dużej grupy współpasażerów, ale też nie mamy konieczności jechania w daleką podróż z kilkunastoma obcymi osobami.

„Od drzwi do drzwi” w kierunku Holandii

Dlatego idealnym rozwiązaniem są przewozy busem na trasie Polska – Holandia, Holandia – Polska realizowane codziennie, również pod wskazany przez pasażera adres. Dla wygody naszych klientów proponujemy także rozwiązanie, jakim jest przewóz osób z odbiorem ze wskazanego podczas rezerwacji adresu. To coraz bardziej popularna możliwość.
Jeśli interesuje więc Państwa taka opcja wyjazdu, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usługi oraz listą powiatów, w których realizowana jest takie zamówienia. Nasze busy to niezmiennie gwarancja udanej podróży, komfortu i rozwiązań, które w pełni odpowiadają Państwa potrzebom, które sprawdzili już liczni pasażerowie.

Bus z Polski do Holandii; z Holandii do Polski– szybko, wygodnie i bezpiecznie

PRZEWOZY JUZWA kursują do najpopularniejszych holenderskich miast oraz ich okolic, pozwalając pasażerom na szybkie, sprawne i przede wszystkim bezpieczne dotarcie do celu podróży.
Nasz transport realizujemy przy wykorzystaniu nowoczesnej, sprawdzonej i niezawodnej floty pojazdów złożonych z samochodów marki Renault Trafic 8+1. Każdy bus do Holandii jest znakomicie wyposażony – między innymi w wygodne fotele, klimatyzację oraz nowoczesny system pasów bezpieczeństwa. Takie połączenie daje gwarancję komfortu jazdy, nawet podczas długiej podróży.
Kierowcy, obsługujący poszczególne trasy to doświadczeni profesjonaliści, znakomicie znający przemierzane drogi i posiadający wszelkie niezbędne kwalifikacje, które nieustannie poszerzają. Podróż z nimi jest bezpieczna i komfortowa.

Elastyczny sposób płacenia

Tanie busy do Holandii są rozwiązaniem ekonomicznym i praktycznym, choć wciąż komfortowym i najwyższej klasy. Wszelkie zamówienia można u nas opłacać zarówno w złotówkach, jak i w euro, co zapewne mocno ułatwi korzystanie z naszych przejazdów wielu osobom i zagwarantuje najwyższy standard usług.

Busy do Holandii, Busy z Holandii – dysponujemy wieloma wygodnymi połączeniami

Nasza mapa połączeń obejmuje wiele holenderskich miast oraz ich okolice. Tani bus do Holandii i z Holandii jest bowiem coraz bardziej docenianym rozwiązaniem. Dlatego przejazd z nami do Amsterdamu, Utrecht, Bredy czy Venlo nie stanowi żadnego problemu.

Miasta te objęte są codziennymi kursami naszych przewoźników, a trasy pokonywane są sprawnie i bezpiecznie oraz zgodnie z panującymi na danym terenie zasadami ruchu drogowego. Każda taka podróż jest więc komfortowa i nie kumuluje nadmiernego stresu. Punktualność, sprawność w realizowanym zadaniu oraz merytoryczne i praktycznie przygotowanie kierowców, maksymalnie uprzyjemniają podróżującym czas przejazdu.
Z kolei zasięg świadczonych przez nas usług na terenie Polski to województwo opolskie, dolnośląskie, śląskie, małopolskie, lubuskie i podkarpackie. Dbamy o maksymalne wypełnienie zapotrzebowania i staramy się zaspokoić wymagania każdego podróżującego, chociażby wprowadzeniem usługi „door to door” , z której, w większości miast w zasięgu naszego działania, można skorzystać mapy połączeń

Zapraszamy więc do poznania szczegółów dotyczących poszczególnych tras i dokonania sprawnej rezerwacji!