SZUKAJ POŁĄCZEŃ

Busy do Polski

poland

Busy, jakie obsługują trasy z Niemiec i z Holandii do Polski, kursują codziennie, realizując przejazdy i dowożąc naszych pasażerów pod dokładny adres dla wybranych powiatów bądź na najbliższy dla nich przystanek. Przewóz osób z i do Polski, a także Holandii i Niemiec, to usługa, jaką realizujemy z powodzeniem od lat. Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem i możemy zagwarantować Państwu podróż, która z pewnością będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

Tanie busy, najwyższy standard

Transport osób na trasie Niemcy – Polska oraz Holandia – Polska realizujemy korzystając z naszej niezawodnej, nowoczesnej i znakomicie wyposażonej floty pojazdów. Nasze busy to dla naszych pasażerów rozwiązanie tanie, jednak gwarantujące najwyższą jakość świadczonych usług. Z nami dotrą Państwo do celu swojej podróży bezpiecznie i wygodnie. Wyposażenie w postaci nowoczesnego i komfortowego systemu pasów bezpieczeństwa, klimatyzacji, systemu ogrzewania, czy też wygodnych foteli, sprawia, że mogą Państwo podróżować wygodnie i bezpiecznie o każdej porze roku, dnia i nocy. Jesteśmy profesjonalistami i robimy wszystko, aby nasze przewozy sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Co zyskasz korzystając z naszych busów w podróży z Holandii i Niemiec do Polski?

Prywatne przewozy firmy JUZWA do Polski z Holandii i Niemiec to:

  • pewność, dotarcia na miejsce na czas,
  • szeroka możliwość skorzystania z usługi obejmującej województwo opolskie, śląskie, dolnośląskie, małopolskie i podkarpackie,
  • prawdziwy komfort podróżowania,
  • atrakcyjne ceny,
  • wygodny dostęp do wielu obsługiwanych przystanków lub możliwość skorzystania z opcji „door to door”,

Przede wszystkim jest to jednak bezpieczna podróż w miłej atmosferze i w towarzystwie kompetentnej obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z trasami i rezerwacji miejsca!