SZUKAJ POŁĄCZEŃ

Busy do Niemiec

Germany

Przewozy na trasie Polska – Niemcy, Niemcy – Polska

Przejazdy do Niemiec i z Niemiec są dla wielu osób codzienną wyprawą do pracy. Niektórzy często odwiedzają rodziny, które mieszkają za naszą zachodnią granicą. To również idealne miejsce wypadowe do dalszych podróży i okolica lubiana przez turystów.
Dlatego busy Niemcy – Polska, codziennie realizują swoje przejazdy, z dogodnie zlokalizowanych dla naszych pasażerów przystanków lub też wprost ze wskazanego przez klienta adresu.
Codzienne busy do Niemiec i z Niemiec są dużym udogodnieniem szczególnie dla pracowników zachodnich firm. Wynajmując bowiem busy do Niemiec, ceny zaproponowane przez nas są atrakcyjne i konkurencyjne.

Opcja „Door to door” (z adresu pod adres), dostępna dla każdego

Usługa o charakterze „door to door” jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Pozwala zaoszczędzić czas, a także jest gwarancją dotarcia do celu podróży w możliwie najszybszy i najbardziej sprawny sposób. To komfortowe rozwiązanie, szczególnie gdy podróżującemu zależy na terminowości swojego przybycia na miejsce. Wyklucza też wszystkie niedogodności, szczególnie w miejscu, którego pasażer nie zna. Ogranicza konieczność korzystania z dodatkowych środków lokomocji i eliminuje stres związany szukaniem adresu.

Na naszej stronie internetowej www.juzwa.pl w zakładce MAPA POŁĄCZEŃ zapoznacie się Państwo m.in. z miejscowościami, z których pasażerowie zostaną odebrani z dokładnego adresu, wskazanego podczas rezerwacji przejazdu do Niemiec.

To szansa na dostępny dla każdego luksus podróżowania!

Busy na trasie Polska – Niemcy  to komfort i bezpieczeństwo

Korzystając z przewozów JUZWA macie Państwo pewność, że dojedziecie na miejsce szybko i bez problemów.

Działamy w południowej Polsce

Proponujemy Państwu tanie przewozy do najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych niemieckich miast. Teren naszej działalności obejmuje Śląsk, a także województwa dolnośląskie, opolskie, lubuskie i podkarpackie, ale z naszych usług z powodzeniem korzystają także podróżni z Małopolski. Jest to logistycznie sprecyzowany teren działania, który daje nam możliwość kompleksowego zadbania o każdego pasażera, gwarantując wysoki komfort jazdy i pełne bezpieczeństwo podróżowania.

Nasza flota to komfortowe Renaulty

W naszej flocie busów dominują samochody Renault Trafic 8+1 charakteryzujące się dużą niezawodnością. W środku zamontowane są przestronne fotele, dzięki którym osiągamy wygodę jazdy nawet w najdalsze trasy. Każdy fotel wyposażony jest w nowoczesne pasy bezpieczeństwa. Podróżujący mogą korzystać z gniazdek 230 V oraz połączeń internetowych, jeśli tylko jest taka możliwość. Robiąc rezerwację mają Państwo możliwość zamówienia podstawki do przewożenia dzieci. Samochody mają przyciemniane szyby i wielostrefową klimatyzację, którą kierowcy dostosowują do aktualnie panujących warunków.

Nasze busy po prostu pozwolą Państwu doświadczać podróży, nawet tej bardzo długiej, w wyjątkowo komfortowy i przyjemny sposób.

Mamy wyjątkowych kierowców

Nasze przewozy są tanie, jednak wyróżniają się wysokim standardem. Szczególnie profesjonalna obsługa logistyczna jest aspektem docenianym przez wszystkich pasażerów. Spedytorzy obsługujący nasze busy z Polski do Niemiec i busy z Niemiec do Polski są przeszkoleni, wykwalifikowani i często poddawani dodatkowym szkoleniom. Cechuje ich wysoka kultura osobista i gotowość do pomocy. Potrafią odpowiedzialnie zareagować w każdej sytuacji.

Wszystko to nasza największa gwarancja bezpieczeństwa oraz wygody, od momentu dokonania rezerwacji, aż po dotarcie pod wskazany adres.