SZUKAJ POŁĄCZEŃ

Busy do Niemiec

Germany

Przewozy na trasie Polska – Niemcy realizowane są przez naszą firmę codziennie, z dogodnie zlokalizowanych dla naszych Pasażerów przystanków lub też wprost ze wskazanego przez Klienta adresu. Taka usługa o charakterze „door to door” (z adresu pod adres), to dla naszych Pasażerów przede wszystkim wygoda, oszczędność czasu, a także gwarancja dotarcia do celu podróży w możliwie najszybszy i najbardziej sprawny sposób. Jeśli interesuje Państwa możliwość odbioru ze wskazanego miejsca, zapraszamy do zapoznania się z powiatami, z których pasażerowie zostaną odebrani z dokładnego adresu wskazanego podczas rezerwacji przejazdu do Niemiec.

Busy na trasie Polska – Niemcy – komfort i bezpieczeństwo

Proponujemy Państwu tanie przewozy do najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych niemieckich miast oraz ich okolic. Nasza oferta obejmuje Śląsk, a także województwa dolnośląskie, opolskie i podkarpackie. Z naszych usług z powodzeniem korzysta także Małopolska. Dowozimy naszych Pasażerów zawsze pod wskazany adres, gwarantując znakomity komfort i pełne bezpieczeństwo podróżowania.

Transport z Polski do Niemiec realizowany jest codziennie, przy wykorzystaniu nowoczesnej i znakomicie wyposażonej floty pojazdów. Nasze przewozy są tanie, jednak wyróżniają się szczególnie wysokim standardem, zawsze docenianym przez wszystkich pasażerów. Profesjonalna obsługa i doświadczeni kierowcy z niezbędnymi kwalifikacjami to gwarancja bezpieczeństwa oraz wygody, od momentu dokonania rezerwacji, aż po dotarcie pod wskazany adres. Z kolei doskonale wyposażone, między innymi w wygodne kanapy, klimatyzację oraz sieć Wi-Fi, busy pozwolą Państwu doświadczać podróży, nawet tej bardzo długiej, w wyjątkowo komfortowy i przyjemny sposób.